d2masters

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-05-01 20:58:22

squall00pl

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-01
Posty: 59
Punktów :   

Strategia Fire dudu

Witam. Przedstawiam państwu pierwszy na tym forum poradnik dla fire druta. Nie jest to dość popularna postać, bo ustępuje w każdym względzie swojemu odpowiednikowi z drzewka żywiołów druida - windrutowi. Zaletą tej postaci są czary, które posiadają obrażenia zarówno fire jak i psyhic. Będziemy lecieli na progu fcr 99 lub 163. Jako, że nie znalazłem poradnika dla fire dru w polskim internecie, postanowiłem owy napisać. Sam myślałem, że to crapny drut, nie opłaca się poświęcać mu uwagi. Niedawno z nudów zrobiłem takiego w edytorze postaci, zacząłem grać i mile się zaskoczyłem. Postanowiłem przedstawić wam unikatowy build na takiego druta.

Siła- 0 lub pod items. reszta to tylko strata punktów. Należy wliczyć base str + anni + torch + premię z innych itemów.

Dex- pod blok. Pamiętamy, by uwzględnić premię z itemów.

Vita- reszta.

Ene- nic. Z itemów wystarczająco.

Umiejętności

a) Zmiany Kształtu

nic.

SUMA: 0pkt

b) Przyzywania

Kruk- 1pkt. Nieprzydatny, na dojście.

Oak- 1pkt. Świetny skill. Więcej nie dajemy bo brak punktów. Z itemów będzie zadowalająco,

Spirit Wolf- 1pkt. Będą służyć często jako żywa tarcza.

Dire wold- 1pkt. Nieprzydatne, lepsze mniejsze wilki bo można wezwać ich 5 sztuk zaś tych 3.

Grizzly- 1pkt. Mięso armatnie, przydatne na pvm, obstawa dla nas.

SUMA: 5pkt

c) Żywioły

Firestorm- 20pkt. Wbrew pozorom na późniejszych etapach dobra umiejętność. Synergia do niektórych skilli.

Moulten Boulder- 20pkt. Także zacny skill. Często będziemy tego używać. Synergia do innych skilli. Niestety wada jest jego mała szybkość przesuwania się. Jak już trafi to zabije. ;D

Arctic Blast- 1pkt. syf i kupa. Na dojście do armagedonu.

Fissure- 20pkt. dobra umiejętność, obszarowy czar niszczący wrogów za pomocą ognia przez 3.2 sek. Synergia do reszty skilli. Jeden z używanych ofensywnych skilli.

Cyclone Armor- 1pkt. Świetny skill. Na więcej nie mamy pkt. absorbuje dmg żywiołów.

Twister- 1pkt. omg co za syf! Nie używać! dmg tragiczny... na dojście.

Volcano- 20pkt. dobry czar, tworzy wulkan, który rzuca kulami zadając dmg fizyczny i fire. Ponadto synergia dla reszty.

Tornado- 1pkt. świeny skill, ale nie w tym buildzie. Tu tylko na dojście.

Armageddon- 20pkt. czar obszarowy, rzuca meteorami o potężnym dmg od ognia. Rzadko trafia, ale jak już trafi to sieka. Synergia do reszty.

Hurricane- 1pkt. Dobry skill, ale dla windru. Na dojście do arma.


Doświadczenie : 1,50pk
*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachthegame.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl www.fifa08turniejeligi.pun.pl www.pielegniarstwo.pun.pl www.bakugan-adventures.pun.pl